ITBPS.PL Sp. z o.o.

Oprogramowanie Sage

Oprogramowanie Sage

Produkty tej warszawskiej firmy należą do najpopularniejszych, ale i jednocześnie najbardziej efektywnych rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oprogramowanie Sage tworzą przede wszystkim cenione w branży aplikacje wspierające obszar finansowo-księgowy takie jak np. system Symfonia Start Mała Księgowość, program do faktur e-Dokumenty, jak również szeroki wybór rozwiązań służących szeroko pojętemu zarządzaniu firmą.

Jeśli szukają więc Państwo sprawdzonej firmy, której będziecie mogli powierzyć wdrożenie oprogramowania Sage do zarządzania przedsiębiorstwem bądź też integrację programu do faktur z systemem Symfonia Start Mała Księgowość lub innymi aplikacjami księgowymi, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Chętnie doradzimy również przy wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.


Symfonia Start

Symfonia Start

Doskonałe rozwiązanie dla firm prowadzących księgowość uproszczoną. Produkty tej linii takie jak Symfonia Start Mała Księgowość, czy pakiet Handel usprawniają administrowanie księgami, obsługę sprzedaży, jak również pozwalają tworzyć podstawowe dokumenty. Symfonia Start Mała Księgowość oraz inne produkty tej serii stanowią idealną propozycją dla osób odpowiadających zarówno za prowadzenie działalności, jak również zarządzanie finansami firmy.

dowiedz się więcej

Symfonia

Symfonia

Firmom będącym w fazie dynamicznego rozwoju, jak i tym, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku, proponujemy oprogramowanie Sage, a w szczególności systemy Symfonia – program do faktur oraz zarządzania przedsiębiorstwem tego warszawskiego producenta rozwiązań informatycznych. Kompleksowość oferowanych narzędzi pozwala analizować i planować procesy zachodzące w firmie tak na poziomie ogólnym, jak i poszczególnych procesów zachodzących w firmie.

Oprogramowanie Sage umożliwia automatyzację procesów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych, jak i z zakresu zarządzania środkami trwałymi, czy stanem magazynów.


dowiedz się więcej

Symfonia ERP

Symfonia ERP

W przedsiębiorstwach o rozbudowanych procedurach i złożonych procesach biznesowych z pewnością sprawdzi się system Symfonia ERP. Oprogramowanie Sage, w tym zarówno moduły systemowe i analityczne, jak i program do faktur Symfonia e-Faktury, to funkcjonalne i wyjątkowo elastyczne rozwiązania pozwalające zwiększyć efektywność firmy minimalizując jednocześnie koszty jej funkcjonowania. Systemy ERP umożliwiają również skuteczną optymalizację zapotrzebowania materiałowego.


dowiedz się więcej