ITBPS.PL Sp. z o.o.

Business Intelligence

Moduł Business Intelligence gwarantuje:
  • Niski całkowity koszt posiadania (TCO) dzięki dostępności w modelu abonamentowym
  • Szybki, łatwy i intuicyjny dostęp do danych i raportów poprzez odpowiednie kokpity menadżerskie
  • Wiele form dostępu dla nieograniczonej ilości użytkowników z precyzyjnie nadawanymi uprawnieniami
  • Poprawę efektywności pracy i procesu zarządzania dzięki szybkiemu dostępowi do kluczowych informacji

Podejmowanie dobrych decyzji biznesowych jeszcze nigdy nie było tak proste

Jego głównym zadaniem jest wspieranie najważniejszych procesów zarządzania w firmie na podstawie analiz opartych na danych pochodzących z Symfonia ERP. Kokpity: Menadżera, Finanse, Sprzedaż oraz Zakupy umożliwiają dostęp do raportów, które są prezentowane w sposób graficzny za pomocą przejrzystych wykresów. Szybki dostęp do czytelnie przedstawionych informacji ułatwia zgłębianie i analizowanie danych, sięgając aż do dokumentów źródłowych. Symfonia ERP BI umożliwia dokonywanie analiz dla konkretnych kart kontrahentów, grup kontrahentów i innych danych z dziedziny sprzedaży, zakupów i finansów na podstawie gotowych bądź indywidualnie definiowanych raportów z tych obszarów.

Możliwość precyzyjnego nadawania i kontrolowania zakresu uprawnień dla poszczególnych pracowników sprawia, że każdy użytkownik ma dostęp wyłącznie do wybranego zakresu danych. Daje to bezpieczeństwo przechowywanych informacji i pewność, że nie dostaną się one do niepowołanych osób . Niezależnie od poziomu posiadanych uprawnień każdy użytkownik może przeglądać i analizować dane wybierając najlepszy i najlepiej dopasowany do własnych potrzeb kanał. Wgląd do raportów jest możliwy bezpośrednio z aplikacji, za pośrednictwem przeglądarki internetowej oraz z poziomu MS Excel. Wyboru optymalnego dla siebie sposobu pobierania danych dokonuje sam użytkownik.

 

Korzystny sposób licencjonowania oraz dedykowane usługi wdrożeniowe czynią Symfonia ERP BI unikalnym produktem.

Symfonia ERP BI jest dostępny w modelu abonamentowym, dzięki czemu z powodzeniem może być wdrożony w firmach, dla których istotnym czynnikiem decyzyjnym jest budżet. Ten innowacyjny na rynku sposób licencjonowania oraz wyjątkowo krótki czas wdrożenia, trwający 3 dni robocze, zapewnia realne oszczędności związane z zakupem oraz utrzymaniem programu. Zakup w abonamencie wiąże się z rocznym dostępem do modułu, dzięki czemu inwestycja nie wymaga wysokich kosztów własnych związanych z rozpoczęciem pracy. W trakcie okresu objętego abonamentem uzyskuje się bezpłatnie wszystkie aktualizacje oraz 5 merytorycznych porad związanych z użytkowaniem Symfonia ERP BI.  Brak ograniczenia ilości osób mogących korzystać z programu dodatkowo optymalizuje koszty, co przekłada się na niski całkowity koszt posiadania (TCO).

Istotnym elementem związanym z Symfonia ERP BI są dedykowane usługi wdrożeniowe, które dają możliwość wyboru rozwiązania najlepszego do aktualnych potrzeb firmy.

  • Usługa Symfonia ERP BI Pilot umożliwia nawet czterotygodniowe sprawdzenie użyteczności Symfonia ERP BI na własnych danych, we własnym środowisku biznesowym jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie.

  • Symfonia ERP BI Standard polega na uruchomieniu standardowej funkcjonalności programu obejmującej instalację, konfigurację oraz zasilenie bazy analitycznej danymi, a także uruchomienie standardowych zestawień i dostosowanie kokpitów managerskich.

  • Dostosowanie Symfonia ERP BI do indywidualnych potrzeb jest możliwe w ramach usługi Symfonia ERP BI Extra. Obejmuje ona, m.in., dopasowanie istniejących zestawień i raportów do potrzeb firmy, stworzenie i uruchomienie dodatkowych raportów konsolidację danych z różnych baz.