ITBPS.PL Sp. z o.o.

Oprogramowanie StreamSOFT

Prestiż

Prestiż

 

Przeznaczenie

Doskonale sprawdza się w efektywnej obsłudze wszystkich procesów biznesowych firmy, a jego funkcjonalność doceniło już ponad 4 tysiące przedsiębiorców. Oprogramowanie StreamSOFT Prestiż to nowoczesny, wielomodułowy system ERP wykorzystujący metodę KANBAN, dzięki której pozwala na kompleksową optymalizację procesów sterowania produkcją.

Największą zaletą oprogramowania StreamSOFT Prestiż jest niewątpliwie możliwość efektywnej obsługi nawet kilkuset stanowisk pracujących na tej samej bazie SQL. W systemie można jednak skonfigurować i uruchomić tysiące stanowisk wspomagających zróżnicowane procesy biznesowe. Niezachwianą jakość i innowacyjność systemu potwierdza Medal Europejski przyznany jej w XVII edycji konkursu.

Czas wdrożenia
Modułowość oprogramowania StreamSOFT Prestiż pozwala na stosunkowo szybkie wdrożenie całego systemu, jak i wybranych elementów. Poszczególne moduły mogą być wdrażane jednocześnie, jak również pojedynczo, w odpowiedniej kolejności. Na ostateczny czas wdrożenia systemu wpływ ma:

  • wielkości firmy,
  • iczba wdrażanych modułów i funkcjonalności,
  • organizacja samego procesu wdrożenia – tak po stronie dostawcy rozwiązania, jak i chcącej korzystać z niego przedsiębiorstwa.

Zastosowana technologia
Efektywne przetwarzanie i przechowywanie danych, jak i wysoką odporność na różnego typu awarie stanowisk sieciowych zapewnia relacyjna baza danych SQL działająca w oparciu o architekturę klient-serwer. Oprogramowanie StreamSOFT Prestiż pozwala dzięki niej na naprawdę szybkie przetwarzanie dużej ilości danych. Ich analizę można przeprowadzać z wykorzystaniem rozwiązań firmy Microsoft takich jak Excel, Access, czy inne.

Zarządzanie produkcją
Na polskim rynku tylko oprogramowanie StreamSOFT Prestiże wzbogacone zostało o moduł Zarządzania Produkcją. Jego zadaniem jest usprawnienie sterowania produkcją, jak również śledzenie stopnia realizacji poszczególnych zleceń oraz umożliwienie kontroli poszczególnych procesów technologicznych. Oprogramowanie StreamSOFT Prestiże pozwala ponadto planować zdolności produkcyjne, jak i zapotrzebowanie na zasoby materiałowe. Wśród funkcjonalności dostępna jest również analiza oraz tworzenie zestawień specyficznych dla danego obszaru.


dowiedz się więcej

Pro

Pro

 

Przeznaczenie

System dedykowany jest firmom rozliczającym się na pełnych księgach handlowych. Oprogramowanie StreamSOFT Pro jest zintegrowanym, wielomodułowym systemem klasy ERP, który pozwala zoptymalizować pracę przedsiębiorstwa we wszystkich obszarach działalności. Aplikację wyróżnia jednak nie tylko bogaty zestaw modułów, lecz także intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs, który przyspiesza naukę obsługi poszczególnych funkcjonalności.

System pozwala również na wysyłanie formularzy do systemu e-Deklaracje.

Funkcjonalny, ale i zawsze aktualny system

Oprogramowanie StreamSOFT Pro jest nieustannie rozwijane przez producenta tak, by odpowiadało zarówno zmieniającym się często przepisom prawnym, jak również aktualnym potrzebom przedsiębiorstw.


dowiedz się więcej