ITBPS.PL Sp. z o.o.

Oprogramowanie RaksSQL

Szukają Państwo polskiego narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem, które uwzględniałoby wymogi Unii Europejskiej, ale i byłoby jednocześnie dopasowane do aktualnego stanu krajowej gospodarki? Idealnym rozwiązaniem będzie oprogramowanie RAKS – warszawskiej firmy, która od 1990 roku wspiera swoimi rozwiązaniami małe i średnie przedsiębiorstwa.

 

ISTNIEJĄCE FUNKCJONALNOŚCI:

Funkcjonalność RAKS

 

Dla firm o różnych profilach działalności

Oprogramowanie RAKS do zarządzania przedsiębiorstwem dedykowane jest zarówno firmom produkcyjnym, jak również handlowym i usługowym. Pakiet RAKSSQL tworzy kilkanaście różnych modułów pracujących jako całość bądź całkowicie samodzielne elementy. System pozwala więc na pracę jedno- i wielostanowiskową w sieci. Korzystający z pakietu mając dostęp do Internetu mogą pracować na nim także zdalnie.

 
Dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa

Modułowość oprogramowania RAKS pozwala na zakup tylko tych segmentów, które odpowiadają bieżącym potrzebom przedsiębiorstwa. Dzięki temu możliwa jest efektywna optymalizacja procesów zarządzania w Państwa firmie bez zbędnych wydatków. Poza tym mogą Państwo w każdej chwili, bez problemu rozbudować system o kolejne moduły, które będą odpowiadać zmianom zachodzącym w rozwijającej się firmie. Szybką i bezawaryjną rozbudowę zapewnia pełna integracja oprogramowania RAKS.


Praca na różnych systemach operacyjnych

Z pakietu RAKSSQL korzystać mogą zarówno firmy pracujące na systemie operacyjnym firmy Microsoft, jak również te, które zdecydowały się na darmowy system Linux. Pakiet pozwala wybrać system operacyjny serwera, a oparcie go na bazie SQL korzystającej z architektury klient – serwer jest gwarancją wydajnej i całkowicie stabilnej pracy aplikacji. Oczywiście proponowana przez producenta baza danych zapewnia również bezpieczeństwo zapisanych w systemie danych.


Darmowa baza danych SQL

Decydując się na oprogramowanie RAKS do zarządzania przedsiębiorstwem otrzymują Państwo nowoczesną, lecz całkowicie darmową bazę danych SQL dla nieograniczonej liczby stanowisk. Brak konieczności zakupu dodatkowych licencji zmniejsza wydatki na bieżącą administrację i konserwację aplikacji. Także szkolenia personelu nie niosą za sobą kolejnych kosztów.