ITBPS.PL Sp. z o.o.

Partnerzy

Oprogramowanie streamSOFTFirma Streamsoft Sp.J.  powstała w 1989 roku. Lata działalności w branży rozwiązań IT sprawiły, że rozwinęła swoje produkty zgodnie z przepisami prawnymi i oczekiwaniami klientów. Historia rozwoju oprogramowania Firmy Streamsoft, jest mocno związana z historią rozwoju systemów operacyjnych, informatyzacją przedsiębiorstw i tworzeniem się rynku systemów ERP w Polsce.

Streamsoft jest producentem zintegrowanego systemu ERP II - PCBIZNES PRESTIŻ, który w 2010 roku zmienił nazwę na Streamsoft Prestiż. Spośród dotychczas tworzonego oprogramowania, system wyróżnia moduł Zarządzanie produkcją. Moduł ten przeznaczony jest do kompleksowego sterowania procesem produkcji. Wspomaga on planowanie, wykonanie, kontrolę i analizę na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. Wieloletnia obecność firmy Streamsoft na rynku systemów informatycznych wspomagających pracę przedsiębiorstw sprawiła, że stale rozwija swoje produkty w oparciu o nowoczesne technologie i cenne sugestie klientów.

 

Oprogramowanie SageSage Sp. z o.o.  jest wiodącym w naszym kraju producentem oprogramowania do zarządzania firmami. Od kilkunastu lat dostarcza polskim menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające zarówno prowadzenie działalności gospodarczej, jak i kierowanie większymi spółkami. Swoje Rozwiązania Sage kieruje do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw bez względu na branże, w jakich działają oraz ich formę prawną. Firmę cechuje kilkanaście lat doświadczenia, sprawdzone produkty oraz przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest Grupa Sage, co daje Klientom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem, o silnej pozycji rynkowej.

 

Logo RAKS RAKS Sp. z o.o. (dawniej MSM Sp. z o.o.) powstała w 1990 roku, jako jedna z pierwszych polskich firm produkujących oprogramowanie wspierające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Początkowym produktem, który zdobył szerokie uznanie użytkowników był program finansowo-księgowy RAKS FK pracujący w systemie DOS.  Kolejnym etapem ewolucji było oprogramowanie RAKS dla systemu Windows składające się z sześciu modułów obsługujących podstawowe dziedziny funkcjonowania firmy.
Dynamiczny rozwój technologiczny i rosnące wymagania Klientów przyczyniły się do powstania trzeciej generacji oprogramowania - RAKSSQL. To nowoczesny, w pełni zintegrowany system dający nieograniczone możliwości użytkownikom przy zachowaniu kosztów dostosowanych do krajowych realiów.

Według raportów rynkowych opracowywanych corocznie przez firmy marketingowe RAKS Sp. z o.o. znajduje się w pierwszej 10-ce polskich producentów oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Doradztwo podatkowe ECDDP Sp. z o.o.  to jedna z wiodących polskich firm doradztwa podatkowego. Głównym przedmiotem działalności Spółki jest świadczenie kompleksowych usług doradczych oraz szkoleniowych. Firma oferuje usługi z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego oraz rachunkowości, a także szeroki katalog usług szkoleniowych i outsourcingowych. ECDDP wychodzi naprzeciw potrzebom podatników, dzieląc się z nimi doświadczeniem i umiejętnościami - pomaga Klientom wybrać właściwy kierunek polityki podatkowej, zapewniając bezpieczeństwo i optymalizację ponoszonych obciążeń podatkowych.

 

Avast Software  jest międzynarodową firmą, której korzenie sięgają roku 1988 kiedy to Eduard Kučera i Pavel Baudiš, dwóch czeskich specjalistów z zakresu technologii komputerowej stworzyło program, który nazwali “anti-virus advanced set" (AVAST). W późniejszych latach zdołali rozwinąć swoje wizje tworząc, plasowany w najwyższych rankingach, program antywirusowy. Od początku przyświeca firmie idea, że wszyscy użytkownicy internetu potrzebują i zasługują na najlepszą ochronę antywirusową – taką, na której mogą polegać, szybką, nie obciążającą sprzętu i dyskretną... taką, która skanuje i aktualizuje się automatycznie, okazjonalnie przypominając, że funkcjonuje. Właśnie taką ochronę stanowi avast! Antivirus – flagowy produkt firmy.

Newsletter

Zamów nasz newsletter już teraz!