ITBPS.PL Sp. z o.o.

Utylizacja elektrośmieci

CZAS NA PORZĄDKI – POZBĄDŹ SIĘ ELEKTROŚMIECI!

 

Elektrośmieci to pojęcie określające zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, tj. urządzenia zasilane prądem lub bateriami. Klasyfikuje się je jako odpady niebezpieczne, ponieważ zawierają trujące substancje. Średnio po 2-3 latach nowy sprzęt staje się elektrośmieciem, który powinien być odpowiednio zutylizowany. Elektrośmieci należy zbierać selektywnie oraz poddawać procesom: odzysku, recyklingu i unieszkodliwiania trujących substancji. Produkty uzyskane w ten sposób trafiają do zakładów, które wykorzystają je na nowo w produkcji.

Wszystkich Państwa, którzy dbają o środowisko naturalne i chcą wspólnie razem z nami przyczynić się do ograniczenia jego zanieczyszczenia, zachęcamy do korzystania z naszych usług:

- odbieramy sprzęt od Klienta;

- wykonujemy backup, zabezpieczamy dane, czyścimy dyski;

- sprzęt transportujemy do zakładu rozbiórki i przetwarzania odpadów;

- dostarczamy protokół przekazania odpadów do utylizacji.

Odbieramy: komputery, laptopy, monitory, drukarki, zasilacze awaryjne UPS, klawiatury, myszki komputerowe, projektory, tablety, telefony komórkowe, faksy, baterie.

UWAGA: wyrzucanie elektrośmieci podlega surowym karom.

Jeżeli chcą Państwo pozbyć się zbędnego, zużytego sprzętu komputerowego w sposób bezpieczny i zgodny z prawem, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Newsletter

Zamów nasz newsletter już teraz!